O studiu

Nejsme agentura. Jsme parta lidí, kteří sdílejí stejné hodnoty a mají touhu tvořit.

Martin Novák

Founder, UI/UX design

„Po osmi letech zkušeností s grafickým designem v oblasti printu jsem v roce 2012 založil Novama studio. Zprvu to bylo spíše vydavatelství, které produkovalo digitální magazíny a publikace. Později se ale studio vlivem vývoje nových médií a technologií zaměřilo primárně na UI/UX design a tvorbu webových stránek. Dnes jsme parta lidí, kteří sdílejí stejné hodnoty a mají touhu tvořit a svým umem přispět do velkých i malých projektů.“

Marie Fišerová

Photography & illustration

Tereza Bonaventurová

Idea making & consulting

Tereza je fotografka, kurátorka a kulturní produkční. Podílela se na mnoha (nejen) filmových projektech a festivalech a pomáhala spoluutvářet jejich vizuální identitu. Orientuje se v reklamě, grafickém designu i současném umění a baví ji tyto světy spojovat a hledat neotřelá řešení pro každý projekt.

Veronika Holčáková

Copywriting

Michal Kozák

Photography Postproduction / Matte Painting

Naši klienti o nás říkají…

Markéta AdamAwesome Dogs

Novama Studio mne provází od úplných začátků mého podnikání. Má na svědomí vytvoření kompletního vizuálního stylu, úžasného loga, webu a veškerých grafických materiálů. Martin je pohotový, pečlivý a mohu se na něj vždy spolehnout! Doporučuji!

Michaela NeuhöferováIntegrační centrum Praha, o.p.s.

Naše dlouholetá spolupráce spočívá ve vývoji a správě našich webových stránek a v grafické přípravě propagačních materiálů. S výsledky práce, komunikací ohledně zadání i celkovým přístupem jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Tým pracuje rychle, efektivně a zakázky vždy odevzdává včas a v nadstandardní kvalitě. Zajímavé a neotřelé nápady, které je schopen zadavateli prezentovat a následně uvést do praxe. Zkrátka víme, že se můžeme spolehnout.

Kristýna ČajníkováKeilberg Resort s.r.o.

Se studiem Novama spolupracuji v rámci dvou firem. Pro každou firmu našli odlišné provedení, které přesně vystihuje každou z nich. Dají si tu práci, aby firmu poznali a pak jí vystihli dle představ zadavatele. Komunikace je rychlá, vstřícná a profesionální.
Nebrání se pomoc s grafikou a propagací celé firmy.

Vytvořme společně váš projekt. Stačí nám jen napsat.